Menu
Your Cart

Hakkımızda

Türkiye’nin ilk ve tek “Otopark” Temalı Mobilya Mağazası


100 yılı aşkındır mobilya üreten, ülkemizin mobilya ihtiyacının %50 sini karşılayan İnegöl'ümüzde yeni bir mağazacılık anlayışını başlattık. Müşteri Dostu felsefesiyle, "Neden daha fazla ödeyeyim?” düşüncesini baz aldık.


4.800 metrekare kapalı alana kurulu "Otopark" temalı mağazamızda "şık dekorlarımız" yok ama ürünlerimizin şık olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü ürünlerimiz sadece mobilya değil; İnegöl Mobilyası...


Dekorasyon harcamalarını neredeyse sıfıra indirdiğimiz, müşterilerimize dekorasyonu değil, İnegöl Mobilyasını sunduğumuz mağazamızda, "etikette net fiyat" anlayışıyla hem müşterinin hem de üreticinin birbirini yormadığı yeni nesil bir mağazacılık anlayışını yansıtıyoruz.


Birçok mobilya üreticisini bir araya getiren Müşteri Dostu Mobilya A.Ş. markası olan GALERİN MOBİLYA, getirdiği yeni mağazacılık anlayışıyla hem üreticiler hem de müşteriler nezdinde yeni bir sayfa açıyor.


Profesyonel ekiplerle, uzun ve yoğun bir çalışmanın neticesinde müşterilerimize, ürünlerimizi hem en uygun fiyatla sunuyor hem de teknolojik altyapımızla tüm satın alma ve satış sonrası hizmet sürecini şeffaf bir şekilde takip etmelerini sağlıyoruz.


4.800 metrekare mağazamızda sizler için her şeyi düşündük. Çünkü bu marka bizim değil sizlerin markası.


Çünkü GALERİN MOBİLYA ; Tasarım Galerin, Sanat Galerin, Yaşam Galerin, Mobilya Galerin, Çünkü Galerin Mobilya SENİN GALERİN