Menu
Your Cart

Galerin Europen

"Doğru Ürün" den önce "Doğru Firma" yı bulmalısınız.

Yurt dışı satışlarında en önemli kriter "Güven" ilkesidir.

Özellikle sosyal medya platformları ve bir çok "Sanal" web sitesi üzerinden Avrupa'ya mobilya satışı ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Mevcut sanal mağazalardaki satışların bir çoğunda ödeme sistemi mal teslimi öncesi peşin şeklindedir. Bu sistem bazı durumlarda tüketicinin mağduriyetine yol açmakta ve tüketici yurt dışında olduğu için hukuki süreçle ilgilenemediğinden para iadesi alamamaktadır.

Neden Galerin Mobilyayı tercih etmeliyim?

Galerin Mobilya sizinle iletişimi web sitesi, sosyal medya ve whatsapp üzerinden kursa da "Sanal" değil "Gerçek" bir mağazadır.

Alışveriş bedelinizin yarısını teslimat sırasında ödeme imkanı sunar.

İnegöl'ün en büyük perakende mobilya mağazasıdır. İnegöl'de 4.800 m2 teşhir alanıyla 200'den fazla ürünü bir arada sunar ve bir çok üretici firma ve lojistik işbirliği vardır.

Web sitesinde satışta olan bir çok ürünün teknik değerlerini verdiği gibi mağaza içi video çekimlerini de yaparak mobilyanızla ilgili size "detaylı ve tatmin edici bilgi" sunar.

Satış sonrası hizmette müşteri memnuniyeti üst düzeydedir. Firmadan kaynaklı sorunların çözümü için hızlı ve etkin yollar sunar.

Nasıl mobilya alacağım?

Türkiye'deki kur dalgalanması ve maliyetler sebebiyle sürekli değişken etiket sistemi vardır. Bu sebeple Avrupa satışları için standart Euro üzerinden bir etiketleme yapmamız mümkün değildir.

Web sitemizde veya mağazamızda beğendiğiniz ürünün bilgisini whatsapp üzerinden veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden satış temsilcilerine bildirin. Satış temsilcilerimiz kısa süre içinde size nakliye ve gümrükleme dahil şekilde Euro kuru üzerinden fiyat bilgisi verilecek.

Satış temsilcimizle mutabık kaldığınız bir ödeme yöntemi ile ürün bedelinin %50'sini ödedikten sonra üretimini yaptırdığımız ürünü sizlere göndereceğiz ve nakliye ile ilgili işbirliği yaptığımız firma yetkililerinin bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Ürün tesliminde ürününüzü kontrol ederek herhangi bir sorun olmaması durumunda teslim görevlisine %50'lik kalan kısmı da ödeyerek alışverişinizi tamamlamış olacaksınız.